E-Bülten

Anket

  Sitemizin tasarımını nasıl buldunuz?

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 4,73 TL
1 € = 5,48 TL
410337 Ziyaretçi

TRABZONSPOR - LİVERPOOL -DAR BAKIŞLAR

                  
                                                              DAR BAKIŞLAR

                 Güzel başlayan gece gerçekten dramatik bir sonuçla noktalandı…
            Maça çok iyi başlayan Trabzonspor, istediği golü de çok erken bulmasına rağmen rakibinin ismine ,tecrübesine adeta boyun eğmiş oldu.Oysa girdikleri pozisyonlarda biraz daha dikkatli olsalar,belki de turu geçen taraf Trabzonspor olacaktı.
             Maçtan önce yaşanan tatsızlık, Umut’un kadro dışı bırakılması üzücü oldu.Takım tam istim üzerindeyken mutlaka bir olumsuzluk yaşanması gerekir ya Trabzonspor da onu yaşadı.
            Trabzonspor ,bu akşam geçmiş başarılarından oldukça uzak gözüken, geçtiğimiz hafta Manchester takımına 3-0 yenilerek, ağır bir yenilgi alan formsuz rakibini çok rahat eleyebilirdi…
             Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Eğer Türkiye dışına açılmak istiyorsanız, sportif başarılarınızla beraber dünya piyasasında gelirlerinizi arttırmak istiyorsanız, böyle dünya futbolun da söz sahibi olmuş,ekol olmuş ekipleri elinize düşmüşken affetmeyeceksiniz…Düşünsenize Trabzonspor’un bu turu geçtiğine,kulüp için ne kadar büyük prestij olacaktı.Tekrar söylemek istiyorum, Trabzonspor bu akşam ,rakibinin deneyimine,ismine teslim oldu…
               Maçtan sonra konuşulanları duyar gibiyim,”Trabzonspor’un amacı zaten Türkiye Ligi Şampiyonluğu idi, önemli değil...! Zaten rakibimiz güçlü Liverpool idi ,üzülmeye gerek yok…! “ Beyler bu düşünceler, bu dar bakışlar 80’li yıllarda kaldı,Galatasaray, Uefa Kupası’nı,Süper Kupayı alırken Arsenal’leri,Real Madrid’leri yenerek marka oldu …..